Motorsport  »  Sporty samochodowe  »  Dariusz Łuczyński po GSMP Sienna
Dariusz Łuczyński

Dariusz Łuczyński po GSMP Sienna

2010-08-27 - Ł. Łuniewski     Tagi: GSMP, Łuczyński, Sienna
Wspaniała pogoda, rywalizacja na najwyższym poziomie i piknikowa atmosfera panująca wzdłuż trasy wyścigu w Siennej tylko utwierdziła w przekonaniu, że to jeden z najbardziej lubianych wyścigów w cyklu Mistrzostw Polski zarówno przez startujących zawodników jak i wśród kibiców. Na liście zgłoszeń znalazło się ponad pięćdziesięciu zawodników. W zawodach wystartował również Dariusz Łuczyński, który za kierownicą Citroena Xsary, przygotowanego w specyfikacji dla klasy A-2000, walczył o każdy ułamek sekundy. Dariusz Łuczyński: Krótko mówiąc było bardzo miło, super pogoda, dobra organizacja zawodów i dużo moich kibiców - którym bardzo dziękuję za gorący doping! Dorzucając do tego mój mowy rekord czasowy na tej trasie, to kłamałbym, że nie jestem zadowolony!

Wbrew pozorom trasa w Siennej nie należy do tych łatwych. W moim przypadku niestety nie obeszło się bez drobnych błędów z doborem idealnego toru jazdy, szczególnie w górnej partii trasy. Pomimo tego i tak udało mi się poprawić wynik z ubiegłego roku aż o 4 sekundy, na tej samej trasie i dokładnie tym samym samochodem, co mnie bardzo cieszy i świadczy to o tym, jak duże znaczenie w tym sporcie ma doświadczenie. Konkurencja w mojej klasie jest bardzo mocna, zarówno zawodnicy jak i ich samochody. Tym bardziej uzyskane wyniki utwierdzają mnie w tym, że rozwijam swoje umiejętności w odpowiednim kierunku :) Nieco porysowany samochód potwierdza, że w niektórych miejscach było bardzo szybko i na granicy. W drugim podjeździe wyścigowym w niedzielę popełniłem dwa błędy i dwukrotnie nie „wszedł” mi trzeci bieg, a była realna możliwość urwania jeszcze 2-3 sekund i to jest plan na następne starty - eliminowanie błędów i lepsze czasy podjazdów.
Mój start w Siennej doszedł do skutku dzięki wsparciu, jakie otrzymuję od moich sponsorów: producenta 5 Power Energy Shot, Pentosin - producenta oryginalnych olejów do dwusprzęgłowych skrzyń biegów, Citroen Opole, a także moich patronów medialnych: redakcji Serwisu Sportów Samochodowych TopRally.pl, gazety Auto-Moto Biznes, redakcji wyscigigorskie.pl i Radia Eska Opole. Dodatkowe informacje, zdjęcia i filmy sukcesywnie umieszczam na mojej stronie internetowej pod adresem www.europolteam.pl na którą serdecznie zapraszam.źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Dariusz Łuczyński po GSMP Sienna

Newsletter
Galerie zdjęć