Motorsport  »  Sporty samochodowe  »  Dariusz Łuczyński przed GSMP Sienna
Dariusz Łuczyński

Dariusz Łuczyński przed GSMP Sienna

2010-08-20 - Ł. Łuniewski     Tagi: Zapowiedzi, GSMP, Łuczyński, Sienna
Wyścig w Siennej należy do tych najbardziej lubianych przez zawodników i cieszących się sporą popularnością wśród kibiców. Tym razem na starcie wyścigu stanie ponad pięćdziesięciu "górali", bo tak już przyjęło się nazywać zawodników startujących w cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Do rywalizacji zgłosił się również Dariusz Łuczyński, który za kierownicą Citroena Xsary, przygotowanego w specyfikacji dla klasy A-2000, będzie walczył o kolejne cenne punkty. Dariusz Łuczyński: Niespełna trzykilometrowa trasa wyścigu w Siennej, to od samego startu skondensowana mieszanka szybkich łuków i prostych, aż po kręte i ostre podjazdy w końcowej partii wyścigu. Na tej krótkiej trasie, z 22 zakrętami, każdy najmniejszy błąd to relatywnie duża strata, która skutkuje mocnym spadkiem w klasyfikacji generalnej na koniec dnia. Dlatego też kluczem do sukcesu jest pełne skupienie i perfekcyjny tor jazdy. Mocno uzbrojona konkurencja w mojej klasie jest poza zasięgiem możliwości mojej leciwej już Xsary. Jadę do Siennej z nastawieniem walki sam ze sobą, czyli poprawy mojego własnego rekordu czasu tej trasy. Każde zebrane tutaj dodatkowe doświadczenie będzie procentować na przyszłość.
Zapraszam wszystkich kibiców 21-22 sierpnia na trasę z Siennej na Przełęcz Puchaczówka, bo emocji i dobrej zabawy szczególnie koło zajazdu Puchaczówka :) napewno nie zabraknie.

Mój start w Siennej doszedł do skutku dzięki wsparciu, jakie otrzymuję od moich sponsorów: producentowi 5 Power Energy Shot, Pentosin - producentowi oryginalnych olejów do dwusprzęgłowych skrzyń biegów, Citroen Opole, a także moim patronom medialnym: redakcji Serwisu Sportów Samochodowych TopRally.pl, gazecie Auto-Moto Biznes, portalowi wyscigigorskie.pl i Radiu Eska Opole.

Dodatkowe informacje, zdjęcia i filmy sukcesywnie umieszczam na mojej stronie internetowej pod adresem www.europolteam.pl na którą serdecznie zapraszam.



źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Dariusz Łuczyński przed GSMP Sienna