Motorsport  »  Aktualności  »  VERVA Street Racing 2017 w Płocku
VERVA Street Racing

VERVA Street Racing 2017 w Płocku

2017-09-07 - G. Filiks     Tagi: Verva Street Racing, Przygoński
Ósma już edycja VERVA Street Racing odbędzie się 14 października w Płocku, na Stadionie Wisły i otaczającym go terenie. Zgodnie z ideą tegorocznej imprezy do uczestnictwa organizatorzy zapraszają całe rodziny, tych najmłodszych i starszych, ale również najbardziej zagorzałych fanów motosportu.
 
VERVA Street Racing - klip z zeszłorocznej edycji imprezy


„Jak co roku wyjątkowe Pit Party, emocjonujące wyścigi, spektakularne pokazy, atrakcje dla najmłodszych i koncert gwiazdy - każdy znajdzie coś dla siebie. VERVA Street Racing to największe wydarzenie dla fanów sportów motorowych.
Co roku chcemy zaskoczyć naszych fanów poszukując nowej formuły i zapewniając atrakcje, które zadowolą najbardziej wymagających widzów. W tym roku, po kilku latach w Warszawie, zawitamy do Płocka! Zapraszamy całe rodziny na otwarte, niebiletowane pokazy".
- zachęca do udziału w wydarzeniu Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.
VERVA Street RacingVERVA Street Racing
„Motywem przewodnim tegorocznej edycji są MOTO Pokolenia. Chcemy jednoczyć starszych i młodszych oraz ich motoryzacyjną pasję. Pokazywać, jak łączyć to, co było kiedyś, z tym, co jest teraz. Prezentować rozwój motoryzacji na przestrzeni lat i jej coraz większe zaawansowanie, osadzając je jednak w tym, co wypracowały wcześniejsze pokolenia". - dodaje.

Na specjalnie zaadaptowanym torze driftingowym stadionu Wisły Płock będzie można obserwować znanych polskich rajdowców oraz bolidy GP2 i Formuły 3. Na żywo będzie można podziwiać w akcji motocykle FMX, driftingujące samochody i ciężarówki, a przede wszystkim najnowsze dakarowe Mini, którym jeździ Kuba Przygoński.

„VERVA Street Racing to wyjątkowe wydarzenie i ogromnie się cieszę, że po raz kolejny będę jego częścią. Szczególnie, że odbędzie się na dobrze mi znanym torze w Płocku. Każdy, kto kocha samochody i wyścigi, musi tam być".
- zachęca Przygoński.
Kuba PrzygońskiKuba Przygoński
Podczas płockiego wydarzenia nie zabraknie również spektakularnych pokazów przygotowanych przez stunterów czy motocyklistów ze stajni ORLEN Team. Emocjom na torze towarzyszyć będzie unikalna wystawa samochodów, zarówno tych zabytkowych, jak i najnowszych, luksusowych maszyn.źródło: informacja prasowa

Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

VERVA Street Racing 2017 w Płocku