Motorsport  »  Sporty samochodowe  »  GP2: Evans i Markiełow zostają w Russian Time
GP2: Evans i Markiełow zostają w Russian Time

2015-02-20 - G. Filiks     Tagi: GP2, Evans, Russian Time, Markiełow
Mitch Evans i Artiom Markiełow są kolejnymi kierowcami potwierdzonymi na sezon 2015 serii wyścigowej GP2.

Nowozelandczyk oraz Rosjanin utrzymali posady w zespole Russian Time - mistrzowskiej stajni sprzed dwóch lat, która w sezonie 2014 zajęła 5. miejsce w klasyfikacji teamów. Evans ubiegłego roku wygrał z nią dwa wyścigi i wywalczył 4. pozycję w punktacji kierowców. Markiełow jeżdżąc w ogonie zakończył sezon 20 lokat niżej, ale ekipa patrzy na niego przychylnym okiem ze względu na narodowość.

„Mitch i Artiom dobrze współpracowali w ostatnim sezonie". - mówiła szegowa Russian Time, Swietłana Strelnikowa.

„Mitch swoimi wynikami udowodnił, że przynależy do czołówki i byłabym zachwycona, gdyby mógł teraz wykonać finałowy krok, podejmując rywalizację o mistrzowski tytuł".