Motorsport  »  Sporty samochodowe  »  Glock wyklął Mercedesa za opuszczanie DTM
DTM

Glock wyklął Mercedesa za opuszczanie DTM

2018-05-08 - G. Filiks     Tagi: Glock, DTM, Mercedes
Timo Glock ostro i zabawnie skrytykował Mercedesa za kończenie startów w popularnej niemieckiej serii wyścigowej samochodów turystycznych DTM. W emocjach... zwyzywał szefostwo marki.

Podczas inauguracji sezonu 2018 na torze Hockenheimring kierowca BMW stoczył fantastyczny pojedynek o wygraną w drugich zawodach z jeżdżącym Mercedesem Garym Paffettem. Panowie przez kilka okrążeń tasowali się na czele stawki.
 
Górą z potyczki wyszedł Glock. Gdy osiągnął metę na pierwszym miejscu, 36-latek z radości zaczął rzucać przekleństwami przez radio i zrugał Mercedesa, że ściga się w cyklu ostatni rok.
 
„Ku***! To było niesamowite mała! To był najlepszy pie******* wyścig, jaki miałem kiedykolwiek w życiu! Najlepszy pie******* wyścig! Ku*** mać Mercedes, nie powinniście odchodzić z tych mistrzostw! Wy pie******* idioci!" - wrzeszczał. Co na to Mercedes? Ulrich Fritz zarządzający startami producenta aut spod znaku trójramiennej gwiazdy w czempionacie zachwycał się zachowaniem Glocka. Choć oczywiście nie sądzi, że coś da.

„Miło słyszeć, że cenią nas jako konkurencję i jako sportowców".
- tłumaczył. „Ja też muszę powiedzieć Timo, że od początku zawsze był sportowcem, naciskał. Wspaniale słyszeć coś takiego". „Ale czy to coś zmieni, wątpię". - dodał.

Najnowszy film z Video.V10.pl więcej »
DiRT Rally 2.0 - omówienie notatek pilota


Dodaj komentarz

Nick
Treść
Wpisz kod
z obrazka
Aby komentować pod zarezerowanym, stałym nickiem, bez potrzeby
logowania się za każdym wejściem, musisz się zarejestrować lub zalogować.

Zaloguj się

Login Hasło
0

Komentarze do:

Glock wyklął Mercedesa za opuszczanie DTM

Galerie zdjęć
Newsletter