Motorsport  »  Sporty samochodowe  »  Polacy dominują również w drugich zawodach Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe na Hungaroringu

Drugi wyścig inauguracyjnej rundy sezonu 2015 w Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe na węgierskim torze Hungaroring jak pierwszy przebiegał pod dyktando polskich kierowców, którzy znów zajęli całe podium.

Kierowca znad Wisły uplasował się również na czwartej pozycji. Był nim najlepszy w kwalifikacjach Rafał Mikrut, zmuszony odrabiać straty po słabszym starcie.
Polacy dominują również w drugich zawodach Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe na HungaroringuPolacy dominują również w drugich zawodach Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe na Hungaroringu
Wygrał tym razem Grzegorz Moczulski. Drugi finiszował zwycięzca sobotnich zawodów Marcin Jedliński, jako trzeci metę minął Jarosław Budzyński.

W klasyfikacji generalnej prowadzi Marcin Jedliński. Kolejna eliminacja Porsche Platinum GT3 Cup Challenge Central Europe w drugi weekend czerwca na Torze Poznań.