Motorsport  »  Sporty samochodowe  »  Euroformula Open: Stuvik zwycięzcą drugiego wyścigu na Silverstone. Janosz piąty
Euroformula Open

2014-07-20 - A. Ruciński     Tagi: Janosz, Euroformula Open
Sandy Stuvik rozgromił przeciwników w drugim wyścigu Euroformula Open na torze Silverstone. 19-latek prowadził od startu do mety. Dodatkowo zdobył bonusowy punkt za najszybsze okrążenie.

Tuż za nim uplasował się Alex Palou ze stratą 2,5 sekundy. Na trzecim miejscu dojechał natomiast Yarin Stern - utrzymując podium od wczorajszego wyścigu.
Euroformula OpenEuroformula Open
Polski kierowca - Artur Janosz wystartował z siódmego pola, a wyścig ukończył na piątej pozycji, za Yu Kanamaru. Janosz zajmuje teraz trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej ze stratą 28 punktów do lidera, Sandy`ego Stuvika.