Motorsport  »  Sporty samochodowe  »  GSMP: Mistrzostwo dla Dubaia, Kluza wygrał pierwszy dzień Magury Małastowskiej
GSMP 2014

GSMP: Mistrzostwo dla Dubaia, Kluza wygrał pierwszy dzień Magury Małastowskiej

2014-10-04 - P. Krupka     Tagi: GSMP, Kluza, Magura Małastowska
Sobotnia część Wyścigu Górskiego Magura Małastowska padła łupem Waldemara Kluzy, natomiast mistrzostwo zapewnił sobie Dubai, zajmując drugą pozycję. Kluza wywalczył wicemistrzostwo.

Przejazdy treningowej to najlepsza jazda Dubaia, który prowadził także po pierwszym przejeździe wyścigowym. Kluza był wolniejszy o 0.182s. Trzecią pozycję zajmował Andrzej Szepieniec, a czwarty był Marcin Słobodzian.
GSMP 2014GSMP 2014
W drugim przejeździe zwyciężył już Kluza, dodatkowo wykręcając rekordowy czas podjazdu (1:30.490s). Dubai był gorszy o prawie sekundę. Czołową trójkę uzupełnił Marcin Słobodzian. Za podium uplasowali się Szepieniec i Piotr Ostrowski.
GSMP, Magura Małastowska: po 1. dniu (czołowa 10.)